BZG PCK zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na wykonanie dostawy nie będącej zamówieniem publicznym

Biuro Zarządu Głównego Polskiego Czerwonego Krzyża zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na wykonanie dostawy nie będącej zamówieniem publicznym :

  • 200 szt. Odznak Honorowych PCK I stopnia,
  • 200 szt. Odznak Honorowych PCK II stopnia,
  • 500 szt. Odznak Honorowych PCK IV stopnia,
  • 2.000 szt. legitymacji Odznaki Honorowej PCK,
  • 2.000 szt. okładek do legitymacji Odznaki Honorowej PCK,
  • 2.000 szt. kart ewidencyjnych.

Przedmiot zamówienia:

Odznaka Honorowa PCK  I  stopnia

Równoramienny czerwony krzyż, pokryty emalią, o wymiarach 37 x 37 mm, między ramionami krzyża umieszczone są pęki promieni koloru złotego. Pośrodku krzyża  wizerunek orła z koroną, ustalony dla godła państwowego Rzeczypospolitej Polskiej, wykonany z metalu koloru srebrnego, z koroną, dziobem i szponami koloru złotego. Krzyż zawieszony na kółku o średnicy 15 mm, koloru złotego, składającym się z liści laurowych, a następnie całość zawieszona na wstążce białej z czerwonymi paskami szerokości 4 mm po bokach. Odznaka wykonana w brązie złoconym.

Odznaka Honorowa PCK  II  stopnia

Krzyż czerwony emaliowany o wymiarach 30 x 30 mm, między ramionami pęk promieni złotych, na krzyżu godło państwowe – orzeł biały koloru srebrnego, z koroną i szponami koloru złotego. Krzyż zawieszony na kółeczku o średnicy 15 x 15 mm, koloru złotego, składającym się z liści laurowych, a następnie całość zawieszona na wstążce koloru białego
z czerwonymi paskami szerokości 4 mm po bokach. Odznaka wykonana w brązie złoconym.

Odznaka Honorowa PCK  IV  stopnia

Krzyż czerwony emaliowany o wymiarach 30 x 30 mm, między ramionami pęk promieni koloru brązowego, na krzyżu godło państwowe – orzeł z metalu w kolorze brązowym. Krzyż zawieszony jest na kółeczku o średnicy 15 mm, koloru brązowego, składającym się z liści laurowych, a następnie całość zawieszona na wstążce koloru białego z czerwonymi paskami szerokości 4 mm po bokach. Wykonana w brązie.

Wszystkie odznaki powinny być zapakowane pojedynczo w torebki foliowe oraz w pudełka kartonowe po 50 – 100 sztuk.

Legitymacja Odznaki Honorowej PCK

Legitymacja o wymiarach 95×140 mm; papier kredowy 170 g/m², druk dwustronny, nadruk dwukolorowy; legitymacje banderolowane po 100 lub 200 szt.

Okładka do legitymacji OH PCK

Okładka o wymiarach po rozłożeniu 105×155 mm; oprawa sztywna 1,2 mm, tektura powlekana materiałem z tworzywa sztucznego w kolorze czerwonym; strona zewnętrzna okładki w kolorze czerwonym ze złotym nadrukiem (znak PCK); strona wewnętrzna
z naklejonymi 2 białymi kartkami, wzdłuż zagięcia okładki wklejona tasiemka bawełniana koloru czerwonego o szerokości 3 mm (służy do włożenia legitymacji); okładki pakowane po 25 lub 50 szt.

Karta ewidencyjna

Karta o wymiarach 105×145 mm, karton 200 g/m², druk dwustronny, kolor czarny; karty banderolowane po 100-200 szt.

Przewidywany termin realizacji zamówienia i miejsce dostawy: 6 tygodni od daty podpisania umowy – siedziba Biura ZG PCK, Warszawa, ul. Mokotowska 14.

Oferty cenowe (brutto) wraz z wykonanymi wzorami prosimy przesłać do dnia  12 lipca 2021 r. w formie listownej na adres: 00-561 Warszawa, ul. Mokotowska 14 lub złożyć w zamkniętej kopercie w sekretariacie ZG PCK – pok. 508 do godz. 16,00 (z dopiskiem „OFERTA – OH PCK”).

Termin rozstrzygnięcia składanych ofert: 12 lipca 2021 r.

Kryterium wyboru oferty jest najniższa cena oraz zgodność przesłanego wzoru
z oryginałem.

Wszelkie  informacje  dot. realizacji  zamówienia  można uzyskać  pod  tel. 22/326-12-48, e-mail: danuta.kowalczyk@pck.pl.

Ze wszystkimi wzorami można się zapoznać w Biurze Zarządu Głównego PCK, Warszawa, ul. Mokotowska 14, pok. 213.

Do pobrania:

Wesprzyj nas

Wspieraj nasze działa. Możesz nas wspomóc przez PayU.
Kliknij w przycisk poniżej.

Wesprzyj PCKWróć do góry