Dołącz do Partnerów PCK

Dołącz do Partnerów PCK

Polski Czerwony Krzyż od lat współpracuje z firmami odpowiedzialnymi społecznie, dla których ważne jest niesienie pomocy potrzebującym osobom. Symbol Czerwonego Krzyża jest najbardziej rozpoznawalnym znakiem na świecie. Dlatego poprzez współpracę z Polskim Czerwonym Krzyżem firmy kształtują swój pozytywny wizerunek i wdrażają program społecznego zaangażowania.

 

Partnerami PCK są firmy z różnych działów gospodarki, dla których adaptujemy specjalnie przygotowany program marketingu społecznego. Zapraszamy do współpracy i udziału w znanych, długofalowych i ogólnopolskich projektach oraz kampaniach społecznych. O naszych akcjach i projektach można przeczytać w zakładkach Pomoc i opieka, Edukacja oraz Pierwsza pomoc. Nasze działania prowadzimy przejrzyście w oparciu o najwyższe standardy etyczne.

 

Udział w naszych projektach zwiększa atrakcyjność oraz rozpoznawalność produktów firmy, co przekłada się na wzrost sprzedaży, a także zwiększa możliwości pomocy świadczonej przez PCK. 


Partnerem PCK może zostać firma ogólnopolska lub firma działająca lokalnie. Rodzaj zawartej umowy zależy od wielkości kwoty oraz obszaru działania, jaki deklaruje sponsor (lokalnie, czy na cały kraj). Partnerstwo jest formą wspierania celów społecznych, na których firmie najbardziej zależy. Polski Czerwony Krzyż stwarza Państwu możliwość połączenia swoich celów biznesowych z działalnością charytatywną.


Zapraszamy do kontaktu (adres e-mail: partnerzy@pck.pl).

Wesprzyj nas

Wspieraj nasze działa. Możesz nas wspomóc przez PayU.
Kliknij w przycisk poniżej.

Wesprzyj PCKWróć do góry