Świąteczna zbiórka PCK w sklepach sieci STOKROTKA

Trwająca pandemia koronawirusa sprawia, że wiele działań statutowych Polskiego Czerwonego Krzyża jest realizowanych w ograniczonym zakresie bądź poważnie utrudnionych. Nie zmienia to faktu, że nasza organizacja stara się być Wszędzie dla Wszystkich. W związku z coraz większą ilością potrzebujących, którzy zgłaszają się do naszych oddziałów z prośbą o wsparcie, wspólnie z siecią sklepów STOKROTKA zorganizowaliśmy zbiórkę produktów, które jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia trafią do najbardziej potrzebujących.

W dniach 10 – 12 grudnia br. do specjalnie przygotowanych koszy w wybranych lokalizacjach sklepów STOKROTKA w niemal całym kraju (lista sklepów) będzie można wrzucać produkty, z których przygotujemy paczki świąteczne.

Zwracamy się z serdeczną prośbą o podzielenie się dobrem z tymi, których los w tym szczególnym okresie doświadcza najbardziej. Prosimy o produkty żywnościowe, słodycze, środki czystości, zabawki i inne artykuły które sprawią, że nadchodzące Święta nie będą czasem smutku, głodu i samotności.

Pomóżcie nam pomagać.

Wróć do góry