8 maja Światowy Dzień Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca

Szanowni Państwo,

Z okazji Światowego Dnia Czerwonego Krzyża w imieniu Zarządu Głównego Polskiego Czerwonego Krzyża oraz swoim własnym składamy Państwu oraz wszystkim Wolontariuszom, Członkom i Pracownikom serdeczne podziękowania za zaangażowanie i pracę jaką na co dzień Państwo wykonujecie w imię zasad Czerwonego Krzyża. Bez Państwa pracy nie udałoby się zrealizować misji Czerwonego Krzyża jaką jest niesienie pomocy drugiemu człowiekowi bez względu na okoliczności. Szczególny czas wyzwań jakim jest wojna w Ukrainie pokazuje, że jako czerwonokrzyska rodzina, pomimo trudności potrafimy sprostać zadaniom jakie stają przed naszym Stowarzyszeniem.

Jesteśmy przekonani, że działając z dotychczasowym zaangażowaniem, wspólnie przetrwamy ten pełen wyzwań czas, wzmacniając jednocześnie Polski Czerwony Krzyż jako Stowarzyszenie, które pomimo swoich 103 lat potrafi błyskawicznie i efektywnie odpowiadać na najpilniejsze potrzeby społeczne.

Składając podziękowania życzymy Państwu dalszych sukcesów, zadowolenia  i wytrwałości w pracy na rzecz naszego Stowarzyszenia.

Życzymy Państwu pięknego 8 maja.

Jerzy Bisek – Prezes Polskiego Czerwonego Krzyża

Katarzyna Mikołajczyk – Dyrektor Generalna Polskiego Czerwonego Krzyża

Wróć do góry