Aktualności

Wielka Moc Pomagania

Wielka Moc Pomagania: Polski Czerwony Krzyż apeluje o wsparcie najuboższych! Możesz sprawić, że paczka żywnościowa trafi do kogoś, kto bardzo tego potrzebuje. Przyłącz się do akcji Wielka Moc Pomagania.

Czytaj więcej »

Wielkie święto dobroczynności – Giving Tuesday

#GivingTuesday to globalny ruch hojności, który uwalnia moc dobra. Po raz pierwszy Giving Tuesday obchodzony był w USA w 2012 roku, ale szybko przekształcił się w ogólnoświatową akcję. To dzień, który inspiruje miliony ludzi na całym świecie do dawania, wspólnych działań i świętowania dobroczynności.

Dzięki wsparciu i zaangażowaniu wspaniałych darczyńców i wolontariuszy, Polski Czerwony Krzyż od ponad 100 lat może nieść konieczną pomoc zarówno w sytuacjach kryzysowych, jak i na co dzień. Serdecznie za to dziękujemy!

Czytaj więcej »

Polski Czerwony Krzyż niesie świąteczną pomoc potrzebującym

Polski Czerwony Krzyż – walcząc o godność każdego człowieka – chce pomagać w czasie świąt wszystkim ubogim, chorym i samotnym. Rusza kampania świąteczna PCK pod hasłem #GodneŚwięta. W całym kraju prowadzone są zbiórki finansowe i rzeczowe. Zebrane środki i dary pozwolą na organizację prawdziwych świąt, które dzięki wsparciu życzliwych ludzi i wolontariuszy Czerwonego Krzyża mają szansę być czasem wytchnienia i nadziei.

Czytaj więcej »

Polski Czerwony Krzyż partnerem społecznym kampanii Coca-Cola „Świat potrzebuje więcej Mikołajów”

W tegorocznej kampanii świątecznej Coca-Coli, Polski Czerwony Krzyż jako partner społeczny organizuje spotkania świąteczne dla osób najbardziej potrzebujących z Polski i Ukrainy, a także zbiórkę paczek żywności wśród konsumentów i pracowników firmy. Partnerzy zachęcają, aby każdy odkrył w sobie wewnętrznego Mikołaja i odwiedził miejsce, gdzie magia świąt ma swój początek.

Czytaj więcej »
Wróć do góry